Kazansana Kayıt

Sadece 5 dakikanızı ayırmak sureti ile Kazansana kayıt işlemini yapabileceğinizi biliyor musunuz? Üyelik başvuru formunu açtığınızda, doldurduğunuzda ve müşteri hizmetlerine gönderdiğinizde, en fazla 5 dakika bekleyeceksiniz. Derhal inceleme yapılacak, derhal bir olumsuzluk bulunmaması durumunda onay verilecek ve tarafınıza aktivasyon linki gönderilecektir.

Kazansana
Kazansana

 

Kazansana Üyelik Aktivasyon Linki Nedir?

Başvuru formunu doldurup, gönderdiğinizde, onay almanız durumunda, aktivasyon linki alacaksınız. Kazansana üyelik aktivasyonu linki nedir? Olumlu sonuçlanması ile birlikte, başvuru yapan şahıslara siteye giriş işlemini yapması amacıyla, elektronik posta üzerinden bir adres gönderilir. Gönderilen bu adres, aktivasyon linki olarak tanımlanmaktadır. Siteye ilk defa giriş işlemini bu adres üzerinden yapacaksınız. Bu işlem ile birlikte, IP adresinizin sisteme tanımlanmasını sağlayacaksınız. Kazansana sosyal medya üzerinden güncel giriş linkide ulaşabilirsiniz.

Kazansana Üyelik Şartları

Tabi ki başvuru yapmadan önce, başvuru formunu doldurup göndermeden önce, standart halde bulunan Kazansana üyelik şartları kapsamında olup olmadığını değerlendirmelisiniz. Nedir bu şartlar? 18 yaş sınırı bulunmaktadır. Fakat başvuru formunun gerçek ve doğru bilgiler ile doldurulması şeklinde bir kural bulunmaktadır. Ancak verilecek bir ya da tüm bilgilerden daha önce hesap açılmamış olması gerekecektir. Daha önce açılan bir hesabın, site tarafından üyelik iptal işlemi ile kapatılmamış olması gerekecektir. IP ve ikametgah adresinde yaşayan şahıs ya da aile fertleri tarafından, daha önce hesap açılmamış olması gerekecektir. Bu şartları sağladığını görüyor iseniz, hemen başvuru yapabilir ve 5 dakika da onay alabilirsiniz.

Kazansana Hesap Açarsam Bedava Promosyon Alır mıyım?

Kazansana kayıt işlemini gerçekleştirip, onay alır iseniz, tabi ki tüm promosyon zenginliğinden yararlanma şansına sahip olacaksınız. Lakin Kazansana hesap açarsam bedava promosyon alırmıyım? Fakat hesap açtığınızda, bu hesap ilk defa açılan yeni bir hesap ise, tabii ki bedava promosyon alma hakkına sahip olacaksınız. Ne yapmalısınız? Hemen açtığınız hesap ile siteye giriş işlemini yapacaksınız. Profil ile siteye girdikten sonra, ana ekranda gördüğünüz canlı destek bölümü ile görüşeceksiniz. Müşteri hizmetleri temsilcisinden bedava promosyon talep edeceksiniz. Aklınızdan çıkarmayın. Siz talep etmez iseniz, yeni ve ilk defa hesap açtığınız için bedava promosyon otomatik olarak hesabınıza yatırılacaktır. Mutlaka ve mutlaka canlı destek ile görüşüp, istemeniz gerekmektedir.